Jak ušetřit za oblečení při nákupu na Aliexpress

Jak ušetřit při nákupech oblečení? Určitě to znáte, peněz není nazbyt, ale neustále vás lákají módní kousky, doplňky a boty, které prostě musíte mít. Jak se jich nemuset vzdát ale přitom neutratit příliš? Řešením může být chytrý nákup oblečení a doplňků na stránce Aliexpress.com.

Jde o světoznámý čínský e-shop s všestranným zaměřením a nákupy na něm jsou dnes hodně populární. Toto internetové tržiště nabízí elektroniku, spotřební zboží, oblečení, kabelky, hračky a mnoho dalšího. Najdete zde kousky za „hubičku“, s pohodlným dodáním domů.

Při prohlížení stránek si můžete nastavit češtinu, takže ani pokud jste jazykově zdatní, není to problém. Díky nákupu na Aliexpress přes portál PlnaPenezenka.cz můžete získat cashback, tedy určité procento peněz z vašeho nákupu zpět. Jak to funguje?

aliexpress-nakupyZaregistrujte se na PlnaPenezenka.cz, najeďte přes ni na stránky Aliexpress, nakupte, a odměna z vašeho uskutečněného nákupu se vám vrátí připsáním na uživatelský účet. Peníze si můžete vybrat ihned na bankovní účet, a to již od 1 Kč.

Pokud ale počkáte alespoň na částku 100 Kč, obdržíte i různé bonusy. Jestliže nakupujete na e-shopech často, může se vám tato služba vyplatit. Před registrací na Aliexpress se zaregistrujte právě na Plné Peněžence a můžete ušetřit až 2% díky cashbackovému systému.

Další skvělou možností, jak nějaké peníze ušetřit, jsou slevové kupóny. Jde o internetové slevové kupony s originálním kódem, které jsou k dispozici zdarma na vybraných stránkách. Najít je můžete například na stránce TopSleva.cz.

Kód z kuponu určený do určitého obchodu pak zadáte při své objednávce, například právě v eshopu Aliexpress a díky tomu budete mít věci ještě levnější. Určitě se vyplatí předtím, než nakoupíte v některém z e-shopů, zjistit, zda do něj nejsou k dispozici slevové kupony. Tato prozíravost vám pomůže ušetřit desítky korun.

Nepřehlédněte  Navigace z Číny

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *