Konečně kvalitní a levné boardy jako Penny

kvalitni-penny-boardUrčitě mnoho z vás už vidělo Penny boardy v nabídce Aliexpress, v českých eshopech a prodejnách anebo ve vašem okolí.

Tyhle malé plastové skateboardy jsou natolik výrazné, že je rozhodně ve městě i na vesnici nepřehlédnete.

Tento trend retro skateboardů, které byli oblíbené už v 70. letech se letos naplno vrátil k nám i do okolních států.

Důvodem oblíbenosti je hlavně barevná rozmanitost skateboardů, stále nové barevné kolekce a možnost vytvoření penny boardu vlastně skoro na zakázku.

U nás jste si mohli pořídit originální Penny boardy snad jen v jednom eshopu, ovšem cena začínala na 3500 Kč za nejlevnější kousky. Pokud jste pak chtěli třeba desku s potiskem anebo Nickel Penny board ve velikosti 27 palců, klidně jste si připlatili až 1000 Kč.

Nepravé levné Penny boardy

Kromě klasických Penny boards Australia se u nás prodávají skateboardy tohoto typu i levněji. Nejlevnější jsou asi Penny boardy na Heureka.cz, kde najdete skejty i do 1000 Kč, třeba od značek Tempish či Spartan.

Tyhle skateboardy ovšem nejsou tak kvalitní a je zde často problém se špatným zatáčením.

Další možností, kde si můžete koupit plastové cruisery je potom eshop Zefstyle.cz, který nabízí skateboardy za dobré ceny a přitom jde o kvalitní skejty.

Ten nabízí sice jen menší počet skateboardů, výběr není tak velký. Jde o ovšem o ty nejlepší kousky a barevné kombinace.

Velkou výhodou této prodejny Penny boardů je to, že mají všechno zboží skladem a ihned dostupné k prodeji. Není to tedy jako u konkurence, kde čekáte několik týdnů na naskladnění.

Na Zefstyle.cz prodávají opravdu kvalitní Penny boardy – jsou zde měkké bushingy pro dobré zatáčení, kvalitní ložiska ABEC 9 a pevnější trucky.

Navíc v balení obdržíte také univerzální klíč na dotažení koleček, trucků i na montování šroubků  na váš Penny board. Cena skateboardů od Zefstyle je ve střední relaci, pohybuje se od 2 500 – 3 000 Kč.

Nepřehlédněte  Recenze Aliexpress.com

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *