Levné hodinky z Číny

Hodinky z Číny se u mnoha zákazníků staly oblíbenými hlavně díky širokému výběru a také bezkonkurenčním cenám.

Prodejci nabízí nepřeberné množství druhů, základní výběr je mezi digitálními a analogovými, dále je na výběr spousta materiálů a barev.

Vybírat můžete například z koženkových, plastových nebo silikonových pásků, v neposlední řadě také z nepřeberného množství barev nebo vzorů ciferníků, na kterých můžete najít různé vzory, nápisy nebo jiná speciální zdobení.

Hodinky z čínských e-shopů jako je například Aliexpress.com se vyznačují hlavně nízkou cenou, což znamená, že doma můžete mít například 12 hodinek, jejichž celková cena je v součtu podobná jako částka, kterou byste zaplatili za jedny dražší a značkové.

Pokud nemáte žádnou představu o tom, jaké by vaše hodinky měly být, můžete hledat a vybírat mezi nabídkou tisíce položek, jestli již víte, co byste chtěli, stačí v daném e-shopu zadat klíčová slova do vyhledávání, popřípadě si vybrat v jednom z postranních sloupců rubriku a popřípadě kategorii.

Hledáte na čínském e-shopu značkové hodinky? V tomto případě je dobré dávat si pozor na to, jestli si nekupujete padělek, což bývá velmi časté.

Jak poznat padělek?

V nabídce čínských e-shopů najdete také hodinky známých značek. Ve většině případů s ovšem jedná jen o kopii nebo padělek. Jeden z prvních znaků je nízká cena, která bývá oproti cenám v jiných obchodech například i třetinová.

Padělek většinou značí přehnaná lesklost, nesouměrnost a rytí prvků zdobení. V podrobnějším popisu zboží hledejte záruku originality. Na tvrzení prodejce nelze spoléhat a zboží může zabavit celnice. Proto je lepší si vyžádat písemné potvrzení o tom, že zboží, které nakupujete, je opravdu originální.

Nepřehlédněte  Halenka z Ali

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *