Nejlevnější Penny boardy

Na Aliexpress.com můžete koupit hodně věcí a mezi jeden typ zboží, které tam teď dost jede patří Penny boardy – buď naprosté kopie i s logem anebo podobné varianty pod jinou značkou anebo prostě neznačkové plastové mini skateboardy.

Penny boardy jsou krátké (asi půl metru dlouhé) plastové skateboardy v různých barvách. Pochází od australské značky, která tyto skejty vydává v různých barvách a s několika potisky.

Dnes už si tak můžete vybrat z několika sérií, ať už klasických barev, série Pastel anebo třeba z typu Nickel, který je asi o 15 centimetrů delší a o pár centimetrů širší.

Penny original vs Penny Nickel board

Originální malá varianty Penny boardů má výhodu v tom, že je menší a vejde se tak v pohodě za batoh, aniž by zavazela. Můžete ji dokonce použít jako příruční zavazadlo při cestování letadlem, rozměry desky jsou natěsno v limitech.

Jízda na Nickel boardech je ale pohodlnější, máte tam mnohem více prostoru a skejt už skoro připomíná longboard. Plastová deska sice nereaguje tak pružně jako dřevěné longboardové desky, ale je zase relativně stabilní při vyšších rychlostech, kde jasně klasickou variantu Pennys válcuje.

Originály vs neznačkové skejty

Penny originály zaručují kvalitu a i jednotlivé díly, ze kterých jsou tyto skateboardy složené jsou kvalitnější, ať už jde o ložiska anebo trucky.

Ty nejlevnější falešné čínské penny boardy mají často také desku vyrobenou z levnějšího plastu a tak nemá takovou nosnost, prohýbá se a někdy může i prasknout v situaci, kdy by měla odolat.

Proti originálním Penny boardům stojí ale vysoká cena. V Česku je velmi těžké sehnat Penny board pod 2000 Kč, nové série jsou dokonce ještě dražší a stojí až 3500 Kč.

Oproti tomu čínské alternativy můžete sehnat za cenu už kolem 1000 Kč včetně poštovného z Číny. Na Aliexpress je několik prodejců, kteří nabízí tyto plastové skateboardy bez loga Penny board.

Nepřehlédněte  Aliexpress - reklamace

Penny boardy

Při nákupu z Aliexpress sledujte hlavně hodnocení prodejce a recenze ostatních zákazníků a nedívejte se jen na nejlevnější penny boardy. Důležitý je taky počet objednávek, pokud je jich hodně a je hodnocení dobré, půjde o dobrého prodejce.

Prohlédnout Penny boardy >>

Autor příspěvku: admin

2 komentáře: „Nejlevnější Penny boardy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *