Plyšový medvědi z Číny

V poslední době se rozšířila nabídka internetových obchodů, zejména těch čínských, jako je například Aliexpress. Najdete zde širokou škálu téměř každého druhu zboží, na které si vzpomenete.

Mezi ně se samozřejmě řadí i jedna z nejoblíbenějších a nejtypičtějších dětských hraček, a to jsou plyšový medvědi.

Jsou již dlouhá léta stálými obyvateli nejen dětských pokojů, ale i obývacích prostor mnoha dospělých lidí, kteří si buď schovávají své hračky z mládí, nebo se nostalgicky do svých mladých let vrací.

E-shopy jako třeba zmiňovaný Aliexpress.com nabízí nepřeberné množství velikostí, barev i druhů. Mezi ně patří i napodobeniny medvědů, které můžete znát z televizních obrazovek.

Ceny se pohybují v závislosti na prodejci a kvalitě produktu samotného, také na velikosti medvěda a druhu materiálu, ze kterého je vyrobený.

Pokud mezi nabídkou nemůžete najít medvěda, který by vyhovoval vašim určitým představám, nebo nemůžete najít vhodnou cenu, máte možnost si ve filtrování nastavit, v jakých částkách by se cena zhruba měla pohybovat a v neposlední řadě také barvu, materiál, výplň a spoustu dalších možností, jako jsou například medvědi se zvukovými efekty nebo svítící ve tmě.

plysovy-medvedi-z-ciny

plysovy-medved-z-ciny

Plyšový medvědi z číny

Velikosti těchto medvědů se pohybují zhruba od 10 centimetrů do 2 metrů. V přesném popisu vámi vybraného produktu si můžete zkontrolovat detaily, jako je hodnocení prodejce i samotného produktu na základě zpětné vazby ostatních kupujících, nebo výši poštovného, které se u nejjednoduššího způsobu dopravy z Číny většinou neplatí.

Ještě jste na Aliexpress nenakupovali? Přečtěte si recenze a reference na firmu Aliexpress.com

Lhůta pro doručení bez poštovného je většinou 15-30 dní, pokud chcete doručit objednané zboží doma dříve, máte možnost si připlatit za rychlejší dodání jinou přepravní službou, kterou si sami zvolíte, ovšem ceny za tyto služby bývají častokrát dražší než samotné zboží.

Nepřehlédněte  Jak ušetřit za oblečení při nákupu na Aliexpress

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *