Selfie tyč do letadla

Chystáte se letět do zahraničí a rádi si cestou fotíte úplně všechno? Velkým zážitkem během cesty je samotný let, hlavně pro ty, kteří letí letadlem poprvé.

Proto chce mít plno lidí selfie fotku i z letiště a letadla. Pro takové případy se hodí právě ta selfie tyč, která v letadle nebude „dělat problémy“.

Komplikace mohou totiž nastat v případě, že si pořídíte selfie tyč na Bluetooth. Vysílání signálu není při režimu „Letadlo“ umožňěno a tak tam selfie tyč nefunguje.

Pokud si ovšem pořídíte selfie tyč s kabelem, který se připojuje do jacku na sluchátka, problémy vyřešíte. Signál se totiž přenáší přímo kabelem a tak se žádný signál nevysílá.

Tato selfie tyč funguje tak, že zapojíte kabel ze selfie tyčky do konektoru na sluchátka, nastavíte jednu položku v aplikaci fotoaparátu a pak už jen uchytíte mobil do držáku. Focení selfie tyčí proběhne stlačením tlačítka na tyčce.

Kdy fotit selfie v letadle?

U některých leteckých společností byste nemuseli při focení selfie během letu uspět, protože budou chtít, abyste měli váš mobil vypnutý. Problémy ovšem nebývají při nastupování a vystupování z letadla, takže pokud vám stačí selfie  jen z interiéru letadla, můžete to vyřešit takhle.

Levná a ověřená selfie tyč do letadla

Dívali jsme se na internetu na selfie tyče, které splňují podmínky letadel a objevili jsme e-shop SelfieObchod.cz, kde mají selfie tyče levně. Můžete si vybrat ze 4 barevných provedení a doručení slibují do 48 hodin. Bohužel zde nejsou kompatibilní tyče s mobily Lenovu. Fungují ovšem na všech iPhonech a Samsunzích.

selfie-tyc-letadlo

Nepřehlédněte  Konečně kvalitní a levné boardy jako Penny

Autor příspěvku: admin

2 komentáře: „Selfie tyč do letadla

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *