Spolupracujeme

Naše webové stránky spolupracují s dalšími projekty, které jsou tematicky podobné. V této sekci najdete weby, které bychom vám doporučili navštívit, jde o naše partnery.

Smaminkou.cz

Magazín určený hlavně dívkám a ženám. Poradí vám, jak nakupovat levněji, jaké produkty jsou zrovna ve slevě a jakému zboží se raději vyhnout.

Jak fungují selfie tyče a jak je nastavit

Informace o selfie tyčích, o typech produktů, srovnání a nastavení selfie tyče s mobilem a aplikací. Přímo na tomto webu si lze také pořídit nejlevnější selfie tyč na trhu.

Selfie tyč s tlačítkem Praha

Internetový obchod SelfieObchod.cz nabízí několik druhů selfie tyčí na iPhony i na zařízení s Android OS. Ať už hledáte selfie monopod na HTC, Samsung nebo iPhone 5S, tak navštivte tenhle obchod, který má dokonce vlastní výdejnu v Praze.

Nejlevnější Penny boardy

Kde si pořídit nejlevnější Penny board originál anebo třeba i nepravý skateboard vám poradí v magazínu Simfa.cz, který je zaměřený výhradně na malé barevné plastové cruisery a mini longboardy.

Recenze na selfie tyče s tlačítkem

Hledáte vhodnou tyč pro váš mobil a nechcete zbytečně riskovat, že koupíte nefunkční zařízení? Vyzkoušejte hodnocení našeho weby a vyberte si tu nejvhodnější selfie tyč s tlačítkem na mobil.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *