Svatební šaty z Aliexpress

Svatba je jeden z nejdůležitějších dnů v životě ženy, při kterém chce přirozeně vypadat co nejlépe. Svatební šaty jsou bohužel pro většinu lidí často moc drahé.

Můžete si je samozřejmě vypůjčit v půjčovně, ale svatební šaty jsou nákladná položka a půjčovny si za ně účtují nemalé peníze. Navíc musíte být opatrná, co s vypůjčenými šaty děláte, nesmíte je vrátit špinavé nebo roztržené, jinak budete platit další peníze.

Ale za podobnou cenu si můžete koupit svoje vlastní šaty. Ptáte se kde?

svatebni-saty-aliexpressNa eshopu, který se jmenuje Aliexpress. Nabídka zde je opravdu veliká. Pokud máte specifické požadavky a nechcete svoje vysněné svatební šaty hledat hodiny mezi celkovou nabídkou, máte zde k dispozici filtrování, kde si můžete nastavit požadovanou barvu, velikost, střih, požadovanou cenu (nejnižší/nejvyšší částka), nebo také podle hodnocení ostatních zákazníků a v neposlední řadě je v nabídce také filtr, který vám vyhledá svatební šaty, u kterých nebudete platit poštovné. Také si můžete vybrat zemi, ze které budete chtít šaty ke svatbě poslat.

Obrovský výběr šatů a množství barev

Nabídka na Aliexpress je mnohonásobně větší výběr než v půjčovnách, často si můžete vybrat i z několika barev. Svatební šaty bývají vyobrazeny na ilustračních fotografiích a na figurínách.

V popisu se dozvíte nabídku velikostí a k nim přesné rozměry. Můžete si také přečíst zpětnou vazbu od ostatních zákazníků, kteří již šaty mají doma a vyzkoušeli je.

Přidávají stručný popis a většinou i vlastní fotografie a konečné hodnocení hvězdičkami, ze kterého se následně odvodí celkové hodnocení produktu.

Za svatební šaty na Aliexpress se platí pouze kartou, popřípadě přes tzv. Safety pay, což slouží jako tzv. Internetová peněženka, pokud se bojíte zadávat svoje údaje ke kartě. Dobu dodání si můžete zvolit podle dodací služby, pokud si připlatíte, šaty vám dorazí během jednoho týdne, pokud ne, můžete čekat zhruba 15 – 60 kalendářních dní.

Nepřehlédněte  Mikiny Já, padouch 2

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *