Teleskopická selfie tyč se spouští

Propadli jste také fenoménu selfie, který právě hýbe světem sociálních sítí, technologií a koneckonců i módy? Kdo chce být in, ten se fotí kdekoliv a kdykoliv, a to tak, že nepotřebuje žádného pomocníka, který by jeho fotografii teleskopicka-selfie-tycpořídil, ale prostě natáhne ruku a vyfotí se sám.

Anebo, a to je tak lepší varianta, si zakoupí tzv. selfie tyč a fotografuje z dostatečné vzdálenosti díky rafinovanému vynálezu, který právě slaví deset let od uvedení na trh.

Opravdový boom selfie držáků přišel nicméně až v posledních měsících. Dnes není nic neobvyklého spatřit jakoukoliv památnou stavbu v obležení hloučků nadšených turistů, kteří nemají nic lepšího na práci, než natahovat před sebe selfie tyče a pořizovat jeden snímek za druhým.

Jak vybrat selfie tyč? – http://ladyexpert.cz/jak-vybrat-selfie-tyc/

Vyfoti se na pozadí s Eiffelovkou, pyramidami v Gíze nebo sněhobílou pláží, to je snem každého turisty. Kdyby je viděl autor celého vynálezu, Kanaďan Wayne Fromm, patrně by měl radost.

Tu mu bohužel kalí fakt, že selfie tyče jsou oblíbeným cílem padělatelů a dost často se na trhu objevují méně kvalitní čínské napodobeniny.

Velmi oblíbenou variantou selfie tyčí jsou teleskopické tyče se spouští. Přinášejí svému majiteli a fotografovi v jedné osobě hned několik výhod: jsou nastavitelné do délky více než metr (což výrazně zvyšuje rozsah záběru a tedy i kvalitu fotografie, která není „plná“ vašeho obličeje).

K teleskopické selfie tyči se spouští je navíc zabudováno tlačítko, kterým se snímky pořizují, takže nemusíte používat funkci samospouště.

Důležité je předem vědět, jaká operační systém má váš telefon, protože u některých přístrojů je potřeba nejprve stáhnout speciální aplikaci zajišťující kompatibilitu se selfie tyčí. Ale jakmile se postaráte o počáteční nastavení, můžete už pomocí teleskopické tyče se spouští fotografovat, co vás napadne a vytvářet třeba originální experimenty.

Nepřehlédněte  Konečně kvalitní a levné boardy jako Penny

Autor příspěvku: admin

1 komentář u „Teleskopická selfie tyč se spouští

    […] Selfie tyče s tlačítkem na Samsung, iPhone či HTC jsou dnes dostupné nejen v každém obchodě s elektronikou a mobilním příslušenství ale zakoupit je většinou můžete i u rafinovaných prodejců, kteří je neodbytně nabízejí přímo na ulici. Ať už letos v létě navštívíte kterékoliv větší město nebo jinou památkovou zónu, můžete se spolehnout na to, že zde spatříte hloučky turistů fotografujících se právě pomocí selfie tyče se spouští. […]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *