Tip na odolný telefon z Číny

odolné telefony levněModerní chytré telefony z Číny mají určitě spoustu výhod, rozhodně se nedá říci, že by jim chybělo něco zásadního.

Umí najít příští spoj MHD, dokážou pomocí GPS dovést kamkoliv po světě, zahrajete si na nich hry pro ukrácení dlouhé chvíle. Zkrátka a dobře, je to pomocník pro každý den.

Avšak pozor, jeho odolnost rozhodně není stoprocentní – a pokud Vám bez krytu upadne, tak se prostě rozbije displej. A výměna stojí někdy skoro tolik, co pořízení nového telefonu.

Řešení jsou tu nejspíše hned dvě – buď to zkusíte s odolným „outdoor“ telefonem, nebo alespoň zabezpečíte ten svůj tvrzeným sklíčkem a pevným obalem, díky němuž bude displej patřičně ochráněn.

Co třeba odolný telefon NO.1 X-Men X1?

odolný telefon z čínyZajímavým modelem pro všechny, kteří chtějí doslova nerozbitný telefon nebo pracují na stavbě či jinde, kde může často dojít k pádům jejich přístroje, je třeba NO.1 X-Men X1.

Spadnout může i ze tří metrů a vlastně se s ním nestane vůbec nic, navíc je i vodotěsný. V Číně můžete podobně odolný telefon pořídit i za třetinu ceny běžné v ČR, jinými slovy – zhruba pět tisíc korun.

Dalším zajímavým tipem je třeba NO. 1 X6800. Ten nabízí i 1 GB RAM a baterii o kapacitě 6800 mAh, která výrazně převyšuje možnosti klasických chytrých telefonů na našem trhu.

odolné mobily z číny

I při plné zátěži tak mobil vydrží poměrně dlouho. Hliníkový rám, špičkové pouzdro z tvrdého plastu. Co více si přát? Snad dejme ještě nějaký příklad do třetice…

Tím jsou telefony MFOX A7 nebo MFOX A10, které patří mezi celosvětovou špičku v daném oboru. 3 GB RAM jsou pěkný základ, který je doplněný Full HD 1080P displejem.

Ten slibuje skvělé možnosti přehrávání filmů nebo hraní her, rozhodně se s ním nebudete nudit. Všechny zmíněné telefony můžete pořídit například na Aliexpressu.

Nepřehlédněte  Nákup z Číny - internetové obchody

 

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *