Zkušenosti s Top Star Fashion

topstarfashion zkušenostiNa internetu se po spuštění portálů eBay a Aliexpress objevilo mnoho nových e-shopů, které začaly vydělávat na tom, že přeprodávají levné oblečení nebo elektroniku z Číny.

Jedním z takových obchodů, kde si můžete koupit šaty, trička, kalhoty či doplňky je TopStarFashion.cz. Podle názvu může obchod vypadat jako profesionální módní prodejna, kde si nakoupíte stylový outfit, ovšem pravda může být úplně jinde.

To však samo o sobě nemusí být problém. Přeci jen Topstarfashion není jediným obchodem, který dováží zboží z Číny.

Přiznejme si pravdu, mnoho z českých kamenných obchodů i internetových obchodů funguje na podobném principu.

Někteří to dělají tak dobře, že byste ani nepoznali, že jde jen o přeprodej produktů z Asie.

Pro nás, jako zákázníky je přeci důležitých několik podstatných věcí, které nám dělají nákup příjemným. Pro většinu lidí je pořád rozhodující cena, takže pokud bude jejich nabídka za slušné ceny, budou mít zákazníky.

Dále je ovšem potřeba také mít na webu dostatek informací – o tom, z čeho je zboží vyrobena, jaké jsou velikosti, zda odpovídají a také hlavně to, kdy nám zboží doručí.

Právě s tím však může být u Top Star Fashion potíž, protože zákazníci si často stěžují na nedostatek informací o oblečení které si v Topstarfashion.cz můžete koupit.

Největší problém na Topstarfashion.cz? Doručovací doba a čekací lhůta

Nyní se dostáváme k tomu, proč byste si měli nákup v tomto internetovém obchodě rozmyslet. Problém je totiž s tím, že doručení zboží z Číny nějaký čas trvá, takže rozhodně nečekejte, že by vaše šaty, které jste si v Top Star Fashion vybrali dorazí hned na druhý den.

Důvodem může být to, že e-shop dělá objednávky v Číně jen jednou za čas, až poté, co se jím nasbírá dostatek objednávek v Česku. Jejich poštovné z Číny pak vychází samozřejmě levněji a nemusí objednávat tak často.

Nepřehlédněte  Aliexpress - reklamace

Pokud vás zajímají další informace o nákupu na Topstarfashion.cz, můžete si pročíst recenze na těchto webech:

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *